O nas, 13 października 2017

Szanowni Państwo,

z przyjemnością infromujemy, że rusza druga, wiosenna edycja programu Mondi Wspiera Talenty! Jest on kierowany do dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia. Chcemy wspierać szczególnie uzdolnione dzieci i młodzież w rozwijaniu ich predyspozycji w jednej z trzech kategorii: Sztuka, Nauka i Sport.

Roztoczymy szczególną opiekę nad dzieckiem wyłonionym w pierwszej edycji programu. Na podstawie ustalonego z jego opiekunami Planu Rozwoju Talentu będziemy materialnie i merytorycznie wspierać jego aktywności i zainteresowania. Program będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb młodego Uczestnika i ściśle nakierowany na rozwój jego niezwykłego potencjału.

 

Jakie warunki musi spełnić Uczestnik Programu Mondi Wspiera Talenty?

  • Nie ma ukończonych 18 lat i nie ukończy ich do 31 marca 2018 r;
  • Ma talent w jednej z trzech kategorii: Sztuka, Nauka lub Sport

 

Co jest nagrodą w Programie Mondi Wspiera Talenty?

Nagrodą w Programie jest wsparcie finansowe polegające na opłacie rachunków za program rozwijania talentu dziecka (np. opłata kursów, szkoleń, zakup urządzeń bądź materiałów umożliwiających rozwijanie talentu, biletów etc.)

 

Jak można zgłosić dziecko do Programu Mondi Wspiera Talenty?

Po zapoznaniu z Regulaminem Pogramu, należy pobrać i wypełnić Formularz Zgłoszeniowy oraz wyrazić zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka oraz opiekuna. Podpisane dokumenty, wraz z udokumentowaniem talentu dziecka i opinią osoby trzeciej w tym zakresie (np. nauczyciela) należy wysłać na adres mailowy: talenty@mondi-polska pl do 31 marca 2018 r.

 

Niezbędne pliki

Regulamin Programu – Pobierz

Formularz Zgłoszeniowy – Pobierz

Zgoda na Wykorzystanie Wizerunku – Pobierz

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.