Jesteś operatorem maszyn i mieszkasz na zachodzie Niemiec? Świetnie! Nasz dział rekrutacji przedstawi Ci najlepszą ofertę pracy!

Zarób w okolicach 2500 – 2800€* netto/miesiąc!

Wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń na numer telefonu: +48 500 456 300 lub +491603710352

Oczekiwania:

 • Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • Min. 3 letnie doświadczenie
 • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Oferujemy:

 • Niemiecką umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek dzienny za każdy dzień przepracowany, dodatki za pracę nocą, dodatki finansowe z okazji świąt 
 • Możliwość skorzystania z zaliczki
 • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
 • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
 • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w renomowanej firmie, która oferuje nowoczesne technologie
 • Stała opieka koordynatora (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
 • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej również w Niemczech)
 • Regularne zwroty za odzież roboczą
 • Odprowadzanie składek emerytalnych i rentownych w Niemczech (możliwość ubiegania się w przyszłości o emeryturę niemiecką)

Daj sobie szansę i rozpocznij z nami pracę w Niemczech!

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.  

Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!
tel: +48 500 456 300 lub   tel: +491603710352
Więcej ofert: https://mondi.pl/oferty-pracy/

Aplikuj
Praca dla operatorów maszyn na zachodzie Niemiec

  Dołącz CV (opcjonalnie)
  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. * Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. *
  Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. * Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.

  Możesz przyspieszyć proces rekrutacji, wypełniając krótką ankietę o Twoim doświadczeniu, a CV doślesz nam później.

  Wypełnij ankietę
  Region:
  Telefon kontaktowy:

  500 456 300

  Numer oferty:
  Status:
  aktywna
  Branża:
  Nie masz CV? Stwórz je z nami