Osoby poszukujące zatrudnienia w Niemczech mogą liczyć na ciekawe oferty pracy w charakterze magazyniera. Nasi klienci poszukują odpowiedzialnych i sumiennych pracowników magazynowych, również bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferty przeznaczone są również dla operatorów wózków widłowych.

Jako pracownik magazynu będziesz zajmował się m.in. przyjmowaniem i sortowaniem dostaw, wydawaniem towarów i wprowadzaniem ich do systemu. Twoje stanowisko wiąże się jednak nie tylko z obowiązkami, ale też licznymi benefitami! Pracodawcy oferują przejrzyste warunki zatrudnienia na warunkach niemieckich, atrakcyjne stawki godzinowe oraz możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obrębie firmy. Dodatkowym atutem stanowiska jest perspektywa podszkolenia znajomości języka.

Jesteś gotowy do podjęcia pracy jako magazynier? Aplikuj teraz, jeśli interesuje Cię długofalowe zatrudnienie na terenie całych Niemiec.

Czytaj więcej

Pracownik montażu przy budowie maszyn

Rieste ok. Osnabrück, Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2200-2400€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 • Mile widziane doświadczenie jako pracownik produkcji (na podobnym stanowisku) 
 • Zdolności manualne
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd 
Czytaj więcej

Pracownik montażu części do rowerów elektrycznych, hybrydowych

Koblencja, Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2100-2300€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • Umiejętności obsługi elektronarzędzi
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Rozumienie techniczne
 • Posiadanie własnego auta na dojazdy do pracy

Praca na magazynie w Niemczech – możliwość kariery i doskonalenia swoich umiejętności

Nasze propozycje dotyczą zatrudnienia pracowników magazynowych w różnych landach naszego zachodniego sąsiada. Różnorodność ofert pracy w Niemczech na magazynie daje Ci swobodę wyboru firmy, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom oraz preferencjom. Niezależnie od tego, czy marzysz o życiu w aglomeracji lub cenisz sobie spokojniejsze regiony miejsko-wiejskie – z agencją MONDI znajdziesz stanowisko dostosowane do swoich oczekiwań.

Praca w Niemczech jako magazynier to szansa na nabycie nowych kwalifikacji, takich jak obsługa wózków widłowych czy doskonalenie znajomości języka niemieckiego. Może to otworzyć nowe perspektywy zawodowe, możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacyjnych przedsiębiorstwa. To zależy głównie od ambicji i zaangażowania. Dla wielu osób jest to niezwykle istotne, ponieważ chcą się rozwijać i zdobywać kolejne umiejętności i kompetencje magazyniera.

Atrakcyjne wynagrodzenie zapewniające poczucie bezpieczeństwa finansowego i komfort życia oraz stabilność zatrudnienia to kolejne benefity, jakie otrzymuje pracownik magazynu w Niemczech.

Praca magazyniera w Niemczech – kto może ubiegać się o to stanowisko?

 • osoby bez doświadczenia – w zawodzie i podstawowym stopniem znajomości języka. Firmy oferują szkolenia dla nowych pracowników w zakresie obsługi sprzętu magazynowego, którzy są gotowi do podjęcia pracy na magazynie i zdobyć niezbędne umiejętności praktyczne.
 • magazynierzy z doświadczeniem – legitymujący się wiedzą dotycząca technik, metod i systemów magazynowych oraz obsługujących sprzęt i urządzenia transportu wewnętrznego.

Pracodawcy doceniają zaangażowanie i lojalność pracowników, dlatego często oferują stałe umowy i możliwość dłuższej współpracy. Gotowość podjęcia pracy na magazynie w Niemczech może być krokiem w kierunku długofalowej aktywności ekonomicznej na rynku w wielu sektorach gospodarki. To świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, jak i dla tych, którzy poszukują stabilności finansowej.

Pracownik magazynowy – różnorodny wybór ofert pracy na terenie całych Niemiec

Stanowisko magazyniera cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia. To zawód, który oferuje różnokierunkowe możliwości rozwoju. Niezależnie od posiadanego doświadczenia, znajomości języka czy preferencji lokalizacyjnych istnieje wiele atrakcyjnych ofert pracy na magazynach.

Mogą one polegać m.in. na: sortowaniu, pakowaniu, kompletowaniu towarów, czynnościach załadunkowo-wyładunkowych, zabezpieczaniu wysyłek, etykietowaniu paczek, obsłudze reklamacji, kontroli jakościowej.

Praca w Niemczech na magazynie na atrakcyjnych warunkach – postaw na sprawdzoną agencję pracy

Niemiecka gospodarka zapewnia wiele możliwości angażu pracowników w różnych gałęziach i branżach związanych z szeroko rozumianą logistyką magazynową. W zależności od stanowiska i rodzaju wykonywanych zadań magazyniera oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym dodatki za wykonywanie zadań w porach nocnych oraz w trakcie świąt
 • możliwość skorzystania z zasiłku rodzinnego na dzieci (tzw., Kindergeld),
 • zakwaterowanie pracowników magazynowych z dofinansowaniem, obejmujące w pełni wyposażone miejsce z dostępem do Internetu,
 • umowę o pracę w sprawdzonych firmach, która zapewnia stabilność zatrudnienia,
 • ubezpieczenie zdrowotne z gwarancją dostępu do opieki medycznej,
 • regularne zwroty za odzież roboczą, niezbędną do wykonywania obowiązków magazyniera,
 • odprowadzanie składek emerytalno-rentowych, co otwiera możliwość ubiegania się o niemiecką emeryturę w przyszłości

Naszym pracownikom zapewniamy stałą opiekę koordynatora, który służy pomocą w organizacji wyjazdu, kwestii meldunkowych oraz rozwiązywaniu bieżących problemów.

Dostęp do bogatej bazy zagranicznych ofert pracy na magazynie, wsparcie w procesie rekrutacji, legalne zatrudnienie, optymalizacja procesu poszukiwania angażu – to kluczowe korzyści, jakie otrzymujesz, współpracując z profesjonalną agencją MONDI.

Chcesz zarabiać jako pracownik magazynowy w Niemczech? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia!

  Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie? Zaaplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta.
  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
  Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.