Praca w Mondi - dlaczego warto nas wybrać?
Dajemy pewność i bezpieczeństwo
Wypłaty zawsze na czas, jasne warunki pracy i zatrudnienia, pomoc w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu – te rzeczy gwarantujemy naszym Pracownikom. Możesz nam zaufać.
Zapewniona opieka Koordynatora
W momencie zatrudnienia kontakt z Tobą przejmie Koordynator Projektu. Jego zadaniem będzie wspieranie Cię w sprawach urzędowych i organizacyjnych w czasie zatrudnienia. Kontakt przebiega z pomocą maila i telefonu, ale zdarza się, że odwiedzamy zatrudnionych w miejscu pracy – wtedy możemy porozmawiać na żywo.
Niemiecka umowa o pracę i zasady zatrudnienia
Wszyscy Pracownicy wyjeżdżający za Odrę zatrudnieni są w ramach niemieckiej umowy o pracę. Oznacza to, że obowiązuje ich niemieckie prawo pracy. Wiąże się to także z szeregiem możliwych przywilejów, jak Kindergeld.
Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Nasi Koordynatorzy znajdują dla Pracowników kwatery, w których mogą zamieszkać. Dbamy o to, by były to kwatery prywatne, z możliwością zameldowania i bez długoterminowej umowy oraz konieczności wpłacenia kaucji. Opłata za kwaterę jest po stronie Pracownika. Korzystanie z proponowanych przez Mondi kwater jest opcjonalne. Każda osoba może również znaleźć dogodne zakwaterowanie na własną rękę.
Jasne zasady zatrudnienia
Przed podjęciem zatrudnienia w Niemczech i podpisaniem umowy o pracę każda osoba otrzymuje komplet informacji dotyczących zasad zatrudnienia oraz wyjazdu. Nie stosujemy ukrytych klauzul i „drobnych druczków”. Jeśli jakaś kwestia pozostaje niejasna, chętnie ją wyjaśnimy.
Wsparcie na pierwszy wyjazd do Niemiec i długofalowa współpraca
Rozumiemy, że pierwszy wyjazd do pracy w Niemczech jest stresujący. Nowa sytuacja budzi u wielu osób obawy. Dokładamy starań, by minimalizować trudności i wspieramy Pracowników na każdym etapie.
Chcesz dołączyć się
do grona Mondi?

Może jeszcze nie wiemy,
że szukamy właśnie Ciebie!
Zostaw nam swoje CV!

Zostaw swoje cv
Opinie o Mondi – sprawdź, co piszą o nas nasi Kandydaci i Pracownicy!

(Źródło: Google Moja Firma)

Korzystałem dwukrotnie z usług Mondi – za każdym razem byli ogromnym wsparciem i fachową pomocą. Świetna obsługa, kompetentni koordynatorzy. Polecam!

Marek Grybora

Kolejna firma do mojej listy zaufanych. Korzystałem przy poszukiwaniu tymczasowego zatrudnienia za granicą i jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm i praca z klientem.

Radosław Michalczak

Firma godna polecenia. Formalności związane z podjęciem pracy załatwiane z konsultantami od ręki. Wszystko jasno i otwarcie opisane, pełne wsparcie na każdym etapie. Polecam!

Ilona Staś

Firma godna polecenia. Zawsze pomogą, doradzą, rozwieją wątpliwości. Pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli jest tylko szczera chęć do podjęcia pracy, to nie pojawią się żadne problemy.

Martyna Batkowiak

Korzystałam i skorzystam ponownie. Rzetelna firma z pomocną kardą. Korzystanie z ich usług jest pewne i bezpieczne. Nie zostawiają ludzi na lodzie, potrafią być fachowym doradcą w kwestiach spornych.

Mariola Steniek

Bardzo profesjonalna Agencja. Korzystalam juz w zyciu z wielu agencji i wspolpracowalam z wieloma rekruterami -ale jak narazie Mondi zrobilo na mnie najwieksze wrazenie. Pani Monika Siudzinska prowadzila moja rekrutacje i jestem jej bardzo wdzieczna za pozytywne nastawienie i indywidualne podejscie :) Polecam i pozdrawiam.

Katarzyna Grzelak

(Źródło: Gowork.pl)

Zacznę od tego że jedni piszą źle drudzy dobrze o Mondi z Poznania jak to zwykle bywa nie wszyscy ludzie są tacy sami więc opisze tylko i wyłącznie swój przypadek. Ja pracowałem w mondi z Poznania 9 miesięcy i powiem wam że nie mogłem na nic narzekać wypłaty na czas, sprawy zwiazane z pracą i pobytem w niemczech załatwiane sprawnie dużo pomocy ze strony Doroty P. pani koordynatorki i naprawdę dobrze wspominam pracę dla mondi. Jeśli w jakiś sposób wam pomogłem to super.

Krzysztof z Zabrza

Langenau – Praca komisjonowanie/wózek widłowy. Przez niecałe dwa lata byłem pracownikiem firmy Mondi Polska z Poznania i jestem pełen podziwu i przy okazji wdzięczny ,że trafiłem na tą firmę. Dlaczego? Wypłaty konkretnie do 20 dni roboczych banku, bony na ubrania co pół roku, dieta taka jaka się należy (w zależności od znajomości języka niemieckiego)-sprawdzane telefonicznie! Profesjonalne podejście do pracownika – rozmowa z koordynatorem nawet po jego godzinach pracy! Rozliczenia-cetel odpowiednio szybko przed wypłatą, delegacje płacone extra! plusem jest własny samochód! Pozdrawiam panią Martę i panią Dorotę! Współpraca dobiegła końca z czasem podpisania kontraktu bezpośrednio z firmą Schaeflein. Oczywiście żałuję podpisania:). Kto wie, może znów się usłyszymy. P.S. jak ktoś nie zna niemieckiego ,jest bez auta i bez uprawnień to niech nie myśli ,że zarobi 2000eu netto na /msc. Warto zainwestować trochę w język, by każda strona miała lżej. Szczerze POLECAM!

Grzegorz Szmyt

Skorzystałem raz i skorzystam ponownie kiedy będzie taka potrzeba. Profesjonalna firma, doświadczeni ludzie. Zebrane oferty dopasowane do kwalifikacji i pełne wsparcie koordynatorów na każdym etapie.

Jacek Florczak

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do współpracy z Mondi Polska, a zdarzyła mi się ona nie jeden raz. Świetna opcja przekierowania i koordynacji jak ktoś pierwszy raz chce wyjechać do pracy i chce mieć wszytko pewne, bezpieczne. Polecam!

Tosiek

Fachowcy w każdym calu. Przekierują, pomogą, doradzą. Zawsze można na nich liczyć. Profesjonalizm i podejście do klienta poziom wzorowy – poza jakąkolwiek wątpliwością.

Franek

Wyjeżdżałem do tymczasowej pracy w DE 3 razy. Wszystkie wyjazdy koordynowali ludzie z Mondi Polska. Wszystkie wyjazdy oceniam pozytywnie zarówno pod względem procedury wybierania pracy jak i dogrywania szczegółów na miejscu.

T. Gruziński

Bogactwo ofert, fachowe wsparcie. Miałem okazję korzystać raz, gdy tylko będzie taka potrzeba, to wrócę po wsparcie po raz kolejny. Polecam!

Eryk Czarnecki