Dla osób posiadających uprawnienia operatora wózków widłowych przygotowaliśmy ciekawe oferty pracy na terenie Niemiec. W naszej bazie znajdziesz propozycje zatrudnienia wyłącznie u sprawdzonych pracodawców, współpracujemy z renomowanymi firmami zagranicznymi, oferującymi przejrzyste warunki.

Pracując jako operator, będziesz zajmował się nie tylko obsługą wózka widłowego (w tym bocznego lub czołowego), ale też komisjonowaniem towarów oraz kontrolą dostaw. Praca na magazynie w Niemczech wiąże się z atrakcyjnym wynagrodzeniem, stawki uzależnione są od doświadczenia kandydata i stopnia znajomości języka. Możesz liczyć też na bezterminowy okres zatrudnienia oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego. Nasza agencja zapewnia pracownikom również wsparcie koordynatora oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca zatrudnienia. Sprawdź nasze aktualne oferty na tym stanowisku.

Czytaj więcej

Operator maszyn

Magdeburg, Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2600-2800€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • Doświadczenie w obsłudze maszyn w branży metalurgicznej 
 • Znajomość narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr)
 • Znajomość rysunku technicznego  
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd
Czytaj więcej

Praca dla operatorów maszyn na zachodzie Niemiec

Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora

Oczekiwania:

 • Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • Min. 3 letnie doświadczenie
 • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd
Czytaj więcej

Pomocnik ślusarza

Schöntal (niedaleko Stuttgartu), Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2460–2550€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Wymagana znajomość języka niemieckiego
 • Mile widziane doświadczenie jako pomocnik ślusarza/mechanik/operator maszyn produkcyjnych
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd

  Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie? Zaaplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta.
  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
  Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.