W MONDI znajdziesz najciekawsze oferty pracy w Niemczech dla ślusarzy. Nasze propozycje pochodzą wyłącznie od sprawdzonych niemieckich firm, więc możesz liczyć na najwyższe standardy zatrudnienia. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym w branży ślusarskiej lub związanej z obróbką metali, a także z komunikatywnym językiem obcym.

Wybierając naszą ofertę, masz pewność wysokiego wynagrodzenia, które wpływa na konto zawsze na czas. Otrzymasz umowę na niemieckich warunkach wraz z ubezpieczeniem Ciebie i Twojej rodziny, a także opiekę koordynatora. Jako ślusarz w Niemczech będziesz zajmował się głównie obróbką metali zgodnie z wytycznymi. Praca za granicą to szansa na rozwój swoich umiejętności, pozyskanie nowych kompetencji zawodowych oraz naukę języka. Więcej szczegółów znajdziesz w opisach ofert.

Czytaj więcej

 Mechanik zakładowy/ślusarz zakładowy/mechanik maszyn

Saalburg-Ebersdorf (ok. Zwickau), Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 3000-4000€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obróbce metali
 • Znajomość technologii wtrysku i rozdmuchu
 • Znajomość rysunku technicznego
 • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (o profilu mechanicznym)
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd
Czytaj więcej

Mechanik narzędziowy / BLISKO GRANICY BERLIN

Nauen, Hennigsdorf (niedaleko Berlina), Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2700-2800€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • 1-3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki maszyn
 • Wymagane doświadczenie w branży metalowej
 • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd

 

Czytaj więcej

Pracownik produkcji – PREMIA DO KAŻDEJ GODZINY

Schöntal, Kupferzell (niedaleko Stuttgartu), Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2360–2560€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (komunikacja w pracy)
 • Doświadczenie w branży metalurgicznej
 • Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
 • Mile widziane doświadczenie jako pomocnik ślusarza/mechanik/operator maszyn produkcyjnych
 • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Praca dla ślusarzy – atrakcyjne warunki finansowe i socjalne

Współpracujemy z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw oraz większymi firmami na terenie Niemiec. Praca na stanowisku ślusarza może być szansą na rozwijanie swojej kariery zawodowej za granicą. To również możliwość dostępu do nowoczesnych technologii i poznania efektywnych metod, technik i systemów obróbkowych.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym w branży zarówno bez znajomości języka, jak i w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację. Niemiecka umowa o pracę to:

 • gwarancja pełnej ochrony praw pracowniczych,
 • terminowo wypłacane świadczenia pieniężne,
 • przestrzeganie przez pracodawców przepisów BHP,
 • dostęp do systemu ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych i świadczeń socjalnych.

Oferujemy atrakcyjne możliwości angażu na terenie Niemiec. Praca na stanowisku ślusarza to szansa na zdobycie nowych kompetencji i poprawę swoich finansów.

Jakie są zarobki?

Poziom wynagrodzenia zależy od wielu czynników, w tym:

 • długości stażu branżowego,
 • posiadaniu certyfikatów zawodowych
 • umiejętności obsługi elektronarzędzi,
 • dodatków przysługujących za wykonywanie obowiązków służbowych w porach nocnych lub trudnych warunkach.

Zarobki ślusarza uwarunkowane są także regionem geograficznym. Różnice w kosztach życia oraz poziomie płac w poszczególnych obszarach wpływają na wysokość wynagrodzenia, co oznacza, że osoby pracujące w różnych landach mogą otrzymywać inne należności.

MONDI – agencja zatrudnienia w Niemczech

Oferujemy kompleksową opiekę koordynatora, abyś mógł skorzystać z możliwości legalnego zatrudnienia. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i rozwijać swoją karierę za granicą – zachęcamy do składania aplikacji.

Nasza agencja zdobyła zaufanie wielu niemieckich podmiotów. Współpracujemy z szeroką gamą jednostek gospodarczych, co pozwala nam na zaproponowanie różnorodnych stanowisk w sektorach związanych z obróbką i skrawaniem metalu.

Służymy doradztwem na każdym etapie procesu rekrutacji. Udzielamy porad i zapewniamy wsparcie w formalnościach meldunkowych.

Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych ofertach pracy w Niemczech dla ślusarzy – zapraszamy do kontaktu. Z agencją MONDI znajdziesz stanowisko zgodne z Twoimi umiejętnościami, doświadczeniem i oczekiwaniami finansowymi.

  Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie? Zaaplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta.
  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
  Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.