Osoby posiadające doświadczenie w pracy spawacza są poszukiwane przez firmy w Niemczech. W Mondi znajdziesz najciekawsze oferty zatrudnienia, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych pracodawców. Wystarczy, że masz doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia spawalnicze i znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki.

Gwarantujmy wysokie wynagrodzenie, które otrzymasz zawsze na czas oraz umowę na niemieckich warunkach. Dodatkowy atut to ubezpieczenie obejmujące Ciebie i Twoją rodzinę. Zapewniamy też pomoc koordynatora. Pracując jako spawacz w Niemczech, będziesz m.in. spawał stal czarną, metodą MAG czy wykonywał zadania związane z rysunkiem technicznym. Wybierając oferty Mondi możesz liczyć na rozwój zawodowy i uzyskanie cennych umiejętności. Szczegółowe informacje zajdziesz w opisach ofert.

Czytaj więcej

Spawacz w przemyśle maszyn budowlanych

Düsseldorf, Niemcy
Niemiecka umowa o pracę
Opieka koordynatora
ok. 2800-3200€ netto / miesiąc

Oczekiwania:

 • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego / lub biegły angielski
 • Uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w pracy na tym stanowisku
 • Mile widziane uprawnienia na dźwig oraz wózek widłowy
 • Umiejętność obsługi systemu SAP
 • Posiadanie własnego auta na wyjazd

  Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie? Zaaplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta.
  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
  Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.