Kariera w MONDI

Poznaj warunki i możliwości pracy w MONDI.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy pasjonatami, a pracę traktujemy w kategoriach wyzwań

Jeśli lubisz różnorodność, a monotonia Cię męczy – znajdziesz tu swoje miejsce.

Pracujemy zgodnie z wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy. Sprawdź je!

Mamy płaską strukturę i każde zdanie jest ważne. Masz realny wpływ na to co dzieje się w firmie.

Każdy z nas rozwija się zgodnie z indywidualnie zaprojektowanymi ścieżkami karier, a szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne są ważną częścią naszej codzienności

Jesteśmy zgraną ekipą. Lubimy się w pracy i poza nią. Możesz liczyć na wsparcie na każdym kroku

Awans lub zmiana działu? Wszyscy kierownicy Mondi byli awansowani spośród pracowników!

Dress code? Nie u nas. Za to wszyscy jesteśmy na „Ty”. Wierzymy, że atmosfera jest kluczem do stworzenia przyjaznej, dobrze funkcjonującej firmy, w której chce się być.

Prowadzimy szereg długofalowych działań, mających na celu zarówno zwiększenie pozytywnych, jak i ograniczenie negatywnych oddziaływań na nasze otoczenie.

Benefity dla Ciebie

Zobacz co zyskasz jak do nas dołączysz

Indywidualny budżet szkoleniowy

System Kafeteryjny MyBenefit

Kursy językowe dla pracowników

Bezpłatne wsparcie psychologiczne

Hybrydowy model pracy

Komfortowe biuro w centrum miasta z widokiem na panoramę Poznania
(Andersia Tower)

MondiUP

Program kształcenia przyszłych liderów poprzez szereg działań edukacyjnych, rozwojowych, szkoleniowych i projektowych. Program dopasowywany jest indywidualnie do każdego z adeptów w oparciu o ich predyspozycje, talenty oraz cele zawodowe.

Galeria MONDI

W przestrzeniach naszego biura sukcesywnie pojawiają się nawiązujące do naszych wartości obrazy i rzeźby młodych artystów polskich, dzięki czemu pracownicy mają możliwość na co dzień obcować ze sztuką
i poszerzać kulturalne horyzonty.

Mondi dla Mam
w ramach pakietu medycznego oferujemy prowadzenie ciąży wraz z badaniami

Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich

Bezpłatny dostęp 24/7 do siłowni w biurowcu Andersia Tower

System motywacyjny PROPS oparty na wzajemnym docenianiu się

Okolicznościowe spotkania firmowe i integracje

Kawa, herbata, soki, świeże owoce w biurze

Jesteśmy przyjaznym miejscem pracy i mamy na to dowody:

+ 2000h

Szkoleń
rocznie

96%

Poziom szacunku, wiarygodności i koleżeństwa*

98%

Mondi jest świetnym miejscem pracy. Tylu pracowników podpisuje się pod tym stwierdzeniem*

97%

Poziom spójności wartości indywidualnych z firmowymi**

W jakim obszarze chcesz się rozwijać?

Poznaj nasze działy:

Dział Rekrutacji na rynek niemiecki

Dział Rekrutacji na rynek niemiecki

Realizuje procesy rekrutacyjne polskich fachowców na stanowiska niższego i średniego szczebla na rynek niemiecki. Do zadań osób zatrudnionych w tym dziale należy udzielanie informacji kandydatom na temat aktualnych ofert pracy w Niemczech, publikacja ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów, weryfikowanie CV, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych oraz opracowywanie profili rekomendowanych kandydatów. Dedykowane osoby w Zespole przeprowadzają weryfikacje językowe, dzięki czemu od rekruterów nie wymagamy znajomości j. niemieckiego. W procesach rekrutacyjnych stawiamy na jakość, pogłębioną weryfikację kandydatów oraz budowanie partnerskich relacji.

Dział Koordynacji Projektów

Dział Koordynacji Projektów

Odpowiada za bieżącą opiekę i wsparcie pracowników zatrudnionych w Niemczech przez cały okres zatrudnienia, a także za budowanie długofalowych relacji z klientami w ramach powierzonych projektów. Koordynatorzy aktywnie wykorzystują j. niemiecki, a ich żywiołem jest poszukiwanie często nieszablonowych rozwiązań niezależnie od sytuacji. Dedykowane osoby w Zespole odpowiadają za poszukiwanie zakwaterowania dla pracowników.

Dział Kadr i Płac

Dział Kadr i Płac

Kompleksowo zajmuje się formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników w Niemczech, a także naliczaniem wynagrodzeń. Osoby zatrudnione tutaj przygotowują umowy oraz aneksy dla pracowników, wystawiają zaświadczenia, prowadzą teczki osobowe, ewidencję czasu pracy itp.

Dział Sprzedaży na rynek niemiecki

Dział Sprzedaży na rynek niemiecki

Odpowiada za aktywne poszukiwanie nowych Klientów w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych na rynku niemieckim, jak i za rozwój współpracy z dotychczasowymi Partnerami biznesowymi.

Dział HR

Dział HR

Tworzy i realizuje strategię HR w organizacji. Odpowiada za rekrutację pracowników wewnętrznych, kreowanie oraz wdrażanie narzędzi wewnętrznego HR w firmie (ścieżki karier, szkolenia, programy rozwojowe itp.).

Dział Wsparcia

Dział Wsparcia

Odpowiada za zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, organizowanie podróży służbowych i wydarzeń firmowych, a także za koordynowanie obiegu dokumentów. Dedykowana osoba w ramach działu zajmuje się controllingiem finansowym.

Dział Marketingu

Dział Marketingu

Wyznacza kierunki i sprawuje nadzór nad rozwojem strategicznym marki. Odpowiada za koordynację projektów marketingowych.

Rekrutacja krok po kroku

Dołącz do nas
Zainteresowała Cię praca w MONDI?

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Bliskie Ci są nasze wartości? Sprawdź, kogo poszukujemy i aplikuj.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, spodziewaj się telefonu od osoby prowadzącej proces. To okazja abyśmy poznali wzajemne oczekiwania i motywacje. Przybliżymy Ci także stanowisko oraz naszą pracę. Jeżeli na interesującym Cię stanowisku wymagana jest znajomość języka obcego, zaprosimy Cię również do udziału w telefonicznej weryfikacji językowej.

Pierwsze spotkanie

Jeśli poprzedni etap przebiegnie pomyślnie dla obu stron, zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura. Chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje i doświadczenie, ale również Ciebie jako osobę.

Drugie spotkanie

Dotarłeś do tego etapu? Jesteś na dobrej drodze! Podczas drugiego spotkania poznasz swojego przyszłego przełożonego oraz nasz Zarząd. Pozwoli nam to wzajemnie przekonać się, czy wyznajemy podobne wartości i czy patrzymy w tym samym kierunku.
W przypadku części stanowisk zaprosimy Cię do wykonania zadania praktycznego związanego z Twoją przyszłą rolą w naszej firmie.

Poznanie predyspozycji rozwojowych

Rozwój to jedna z wartości Mondi. Dlatego już na etapie rekrutacji zależy nam na poznaniu Twoich indywidualnych oczekiwań oraz predyspozycji w tym zakresie. Dzięki temu będziemy mogli zaplanować dla Ciebie satysfakcjonującą ścieżkę rozwoju w długofalowej perspektywie.
Możesz zostać poproszony o wskazanie przełożonych z poprzednich miejsc pracy, którzy mogliby udzielić Ci referencji w formie krótkiej rozmowy telefonicznej z nami. Dodatkowo na tym etapie często włączamy również kwestionariusz osobowości online.

Propozycja współpracy

Jeśli okaże się, że mówimy wspólnym językiem, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole. Otrzymasz od nas propozycję współpracy. Jeśli ją przyjmiesz, oficjalnie zostaniesz Mondianką lub Mondianinem!

Pracownicy o MONDI

W MONDI czuję się jak u siebie. Relacje, szacunek i rozwój nie są tu hasłami – wydmuszkami, a sama firma zarządzana jest przez wartości, co znajduje odzwierciedlenie w podejmowanych decyzjach, jak i przekłada się na atmosferę i warunki pracy. W MONDI po prostu się lubimy, dzięki czemu żadne wyzwania, ani poniedziałki, nie są nam straszne.

Laura Bartkowiak
Marketing Expert

Pracę w MONDI zaczęłam na stanowisku Młodszego specjalisty ds. Rekrutacji jeszcze podczas studiów. Bardzo cieszyłam się, że mimo niedużego wcześniejszego doświadczenia dostałam szansę, aby rozwijać się w interesującym mnie kierunku. Z czasem skończyłam studia i poczułam potrzebę dalszego rozwoju również w obszarze mojej pracy – szeroko rozumiany HR to coś co zdecydowanie zainteresowało mnie podczas zajęć na uczelni i chciałam móc zgłębiać szerzej jego obszary.

Dzięki naszym Półrocznym Rozmowom Rozwojowym miałam okazję wrazić swoje chęci, a firma również podeszła do tego tematu z pełną otwartością. Z czasem awansowałam na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji, a następnie przy wsparciu naszej HR Manager – Pauliny, zaczęłam zdobywać wiedzę i doświadczenie m.in. z obszaru szkoleń i onboardingu. Teraz mogę popróbować różnych możliwości i sprawdzić w którym ze wspomnianych obszarów czuję się najlepiej. Co dalej czas przyniesie? Jeszcze nie wiem, ale dzięki temu że mogę głośno wyrażać swoje potrzeby, jestem pewna, że będzie to satysfakcjonująca droga!

Kinga Wasiakowska
Koordynator Procesów Rekrutacyjnych

Moja przygoda z MONDI miała swój początek w grudniu 2013 roku. Rozpoczęłam wówczas pracę na stanowisku Konsultanta ds. Rekrutacji. Wraz z upływem czasu moje zadania ukierunkowały się na obszar Koordynacji Projektów, dzięki czemu mogłam rozwijać swoje umiejętności. Zdobycie bogatego doświadczenia zarówno w zakresie rekrutacji jak i koordynacji umożliwiło mi dalszy rozwój jakim było objęcie stanowiska Team Leadera Obszaru Koordynacji Projektów. MONDI cenię przede wszystkim za możliwości rozwoju, wspaniałą atmosferę i wzajemne zaufanie, które zbudowaliśmy na przestrzeni wielu lat. Jestem wdzięczna, że mogę być częścią firmy, której wartości są spójne z moimi, a praca z ludźmi, którzy ją tworzą daje mi mnóstwo satysfakcji i energii do działania.

Milena Wypijewska
Manager ds. Jakości i Relacji z Klientami

Rozwój zawodowy jest kluczowym elementem planowania kariery zawodowej. Ograniczona możliwość rozwoju na poprzednim stanowisku była głównym powodem, dla którego szukałam nowej pracy. Pracę w MONDI rozpoczęłam we wrześniu 2022. Już na etapach rekrutacyjnych został mi zaproponowany indywidualny plan rozwoju, odpowiadający mojemu doświadczeniu, zainteresowaniom i oczekiwaniom, co przekonało mnie, że znalazłam się w odpowiednim miejscu. MONDI przyciąga i wierzy w talenty. Pracę rozpoczęłam na stanowisku Asystentki ds. kadr i płac, z dużą chęcią zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności. MONDI od początku odpowiada na moje potrzeby, tworząc przestrzeń do rozwoju. Od lutego 2023 doskonalę zdobyte już umiejętności i podnoszę swoje kwalifikacje na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. kadr i płac i wiem, że przede mną jeszcze wiele możliwości. Od dnia zatrudnienia codziennie uczę się czegoś nowego. Cieszę się, że trafiłam do miejsca, w którym nie stoję w miejscu, w którym nie brakuje wyzwań. Cenię w MONDI to, że inwestuje w kompetencje, w stałe rozwijanie zespołu, w proces doskonalenia umiejętności każdego pracownika indywidualnie. Dzięki temu jako pracownik MONDI czuję się spełniona, zaopiekowana, zmotywowana do działania i wiem, że moje sukcesy to sukces całego zespołu.

Olga Szymczak
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Pracę w MONDI rozpoczęłam we wrześniu 2017 jako Młodszy Koordynator Projektu. Od początku wiedziałam, że swoje pierwsze zawodowe kroki stawiam w firmie, która kieruje się wartościami spójnymi z moimi wartościami, a komunikacja oparta na wzajemnym zaufaniu i szczerości to jeden z filarów firmy.
MONDI obdarzyło mnie ogromnym zaufaniem, umożliwiało mi rozwój kariery, a także odnalazło we mnie ukryte kompetencje, które aktywnie rozwijało. Z biegiem czasu i zdobywanego doświadczenia, przy ogromnym wsparciu przełożonych, obejmowałam w firmie kolejne stanowiska realizując przy tym swoje zawodowe aspiracje zajmując ostatecznie stanowisko Team Leadera Działu Koordynacji.

Joanna Markiewicz
Team Leader Działu Koordynacji

Od samego początku, czyli od momentu rekrutacji do firmy wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie. Dostałem jasne i przejrzyste informację na temat stanowiska i możliwości rozwoju i ta teoria potwierdziła się później w praktyce. Zgrany zespół, dobra atmosfera i codzienne wyzwania, których realizacja przynosi wiele satysfakcji to nie tylko ładne określenia z ogłoszenia o pracę, to codzienność pracy w MONDI. Cieszę się, że jestem Mondianinem!

Martin Opaczyk
Koordynator Projektu

Kiedy w pierwszej połowie 2014r. decydowałam się na zmianę pracy, zależało mi głównie na wyrwaniu się z korporacyjnego klimatu ówczesnej firmy, oraz na codziennym wykorzystywaniu znajomości języka niemieckiego w zadaniach zawodowych. Tak się zaczęła moja przygoda z MONDI na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac. Z czasem w sposób naturalny zaczęłam zarządzać najpierw małym działem Kadr, potem doszła Administracja biura, a po jakimś czasie dział Koordynacji Projektów. I tak minęły prawie cztery intensywne, ale też bardzo owocne zawodowo lata. W 2021r. nastąpił moment, kiedy wspólnie z Zarządem firmy i w oparciu o nową strategię postanowiliśmy przeorganizować pracę działów wewnętrznych, tak by wydobyć z naszej pracy jeszcze lepszą jakość, a przy tym w 100% wykorzystać potencjał całego zespołu. Zmieniłam stanowisko na Dyrektora ds. Administracyjno-Prawnych i skupiłam się na dalszym zarządzaniu oraz rozwoju Działu Kadr, na poszerzaniu swoich kompetencji i umiejętności menadżerskich, a z początkiem 2022r. przy pełnym wsparciu Mondi rozpoczęłam naukę w GFS Steuer- und Wirtschaftsfachschule GmbH w Berlinie, co jeszcze bardziej poszerzyło moją wiedzę merytoryczną, którą dziś wykorzystuję w codziennej pracy. Moja kariera w MONDI przerosła wszelkie oczekiwania, nigdy nie myślałam, że tyle osiągnę i będę uczestniczyła w rozwoju firmy od niewielkiego do kilkudziesięciosobowego zespołu. Nigdy też nie myślałam, że tak potoczy się moja zawodowa przyszłość, że będę w tym miejscu, w którym jestem, że spotkam tylu wspaniałych i ambitnych ludzi i że razem tyle osiągniemy. Wiem też, że przed nami jeszcze bardzo dużo wspólnych „przygód” i nieograniczonych możliwości, których już teraz nie mogę się doczekać. Na własnej skórze przekonałam się, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Swoją drogą w MONDI mamy często ku temu okazje 😉

Paulina Grzegorek
Dyrektor ds. Administracyjno - Prawnych / Prokurent Zarządu

Droga do wymarzonej pracy bywa często wyboista i wymagająca. Kiedy jednak trafimy już w to właściwe miejsce, wszelkie wcześniejsze niedogodności tracą znaczenie. Dla mnie właściwe miejsce to takie, gdzie współpraca opiera się na wartościach spójnych z moimi, otaczają mnie wyjątkowi ludzie, tworzący wspierający się i zgrany zespół oraz gdzie dostrzega i pielęgnuje się talenty każdego pracownika. Wszystkie te elementy (i o wiele więcej!) znalazłam w MONDI. Od 2018 roku rozpoczęła się moja przygoda z budowaniem i wspieraniem w rozwoju talentów zespołu Mondian. Dzięki temu nie tylko realizuję moje wieloletnie zawodowe marzenie pracy w wewnętrznym Dziale HR, ale też mam przestrzeń na inicjowanie nowych projektów i rozwiązań, a także stały rozwój poprzez liczne szkolenia oraz studia podyplomowe, które realizuję dzięki wsparciu firmy.

MONDI spełnia nie tylko marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm, ale też moje indywidualne plany i marzenia rozwojowe 😊

Paulina Graf
HR Manager

Odwiedź nas na Instagramie

Instagram kariera_w_mondi

Aktualnie poszukujemy

Czytaj więcej

Asystent/ka ds. Rekrutacji z j. niemieckim

Poznań (Andersia Tower), Polska Wielkopolskie
Umowa o pracę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.  

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca: 

 • Jesteśmy Great Place to Work® 
 • Dbamy o Twój rozwój – stworzyliśmy program rozwoju pracowników MONDIway oraz program kształcenia przyszłych liderów MondiUP 
 • Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI 
 • Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS 
 • Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie – stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji. 
Czytaj więcej

Sales Assistant with German (bez doświadczenia)

praca zdalna, Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Polska Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-Mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
Umowa o pracę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego i zadaniowego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.  

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca: 

 • Jesteśmy Great Place to Work® 
 • Dbamy o Twój rozwój – stworzyliśmy program rozwoju pracowników MONDIway oraz program kształcenia przyszłych liderów MondiUP 
 • Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI 
 • Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS 
 • Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie – stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji. 
Czytaj więcej

Sales Specialist z j. niemieckim

Poznań (centrum miasta) lub praca zdalna, Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubuskie Łódzkie Mazowieckie Opolskie Polska Pomorskie Śląskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
Umowa o pracę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.  

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca: 

 • Jesteśmy Great Place to Work® 
 • Dbamy o Twój rozwój – stworzyliśmy program kształcenia przyszłych liderów MondiUP 
 • Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI 
 • Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS 
 • Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie – stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji. 
Czytaj więcej

Key Account Manager na rynek niemiecki

Poznań (Andersia Tower) lub praca zdalna, Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubuskie Łódzkie Mazowieckie Opolskie Polska Pomorskie Śląskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
Umowa o pracę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.  

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca: 

 • Jesteśmy Great Place to Work® 
 • Dbamy o Twój rozwój – stworzyliśmy program kształcenia przyszłych liderów MondiUP 
 • Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI
 • Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS 
 • Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie – stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji. 
Czytaj więcej

Rekruter Freelancer

Praca zdalna, Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Polska Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-Mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
Umowa zlecenie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Łap korzyści ze współpracy w ramach programu MONDIfree:

 • Pracujesz 100% zdalnie – ile chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • Wdrożymy Cię w nasze standardy rekrutacyjne – jesteśmy od kilkunastu lat na rynku, a Klienci oceniają jakość współpracy z nami na poziomie 90% 
 • Dostarczymy Ci projekty rekrutacyjne od sprawdzonych i stabilnych firm
 • Im dłużej pracujesz, tym bardziej się rozwijasz, a wszystko to w połączeniu z naszymi wartościami
  • Relacje – sesje e-mentoringowe, spotkania integracyjne, gadżety;
  • Rozwój – kwartalne szkolenia, sFRISowanie z MONDI, warsztaty doskonalące umiejętności rekruterskie, możliwość długofalowej współpracy;
  • Rezultaty – rozbudowany pakiet systemów premiowych i nagród.
 • Otrzymasz pakiet materiałów wspierających rekrutację 

Jako Freelancer będziesz ważną częścią zespołu MONDI!

Czytaj więcej

Recruitment Department Manager

Poznań (Andersia Tower) lub praca zdalna, Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Polska Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie
Umowa o pracę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego i zadaniowego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.  

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca:

 • Jesteśmy Great Place to Work® 
 • Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie – stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy rekrutacji i sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji
 • Konsekwentnie podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu wskaźnik zadowolenia naszych klientów utrzymuje się na poziomie 90%
 • Dbamy o Twój rozwój poprzez indywidualnie dopasowany program szkoleniowy
 • Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS 
 • Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI