Osoby z doświadczeniem na stanowisku mechatronika są niezmiennie poszukiwane przez niemieckie firmy. Oferujemy najciekawsze propozycje dla osób z doświadczeniem, zdolnościami manualnymi oraz komunikatywnym językiem obcym. Nasze oferty pochodzą tylko od sprawdzonych firm, więc możesz liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, które zawsze na czas trafia na konto. Umowa na niemieckich warunkach to gwarancja legalności, zapewniamy także ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Co więcej, zawsze możesz liczyć na stałą opiekę koordynatora. Praca jako mechatronik w Niemczech jest znakomitą okazją, by zdobyć cenne doświadczenie i podszkolić poziom języka. Do Twoich zadań będzie należała m.in. kontrola i usuwanie usterek w zautomatyzowanych urządzeniach produkcyjnych czy bieżące konserwacje sprzętu. Po więcej szczegółów sięgnij do opisów ofert.

Niestety, nie znaleźliśmy oferty odpowiadającej Twojemu zapytaniu.
Zostaw swoje CV - odezwiemy się do Ciebie, jeśli się pojawi!

Znajdź pracę w Mondi Polska

    Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie? Zaaplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednia oferta.
    Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Agencja Pracy Sp. z o. o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Agencja Pracy Sp. z o. o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
    Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.