Zanim wyjedziesz, 05 kwietnia 2022

Przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Niemiec w celach zarobkowych, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i kontrolować aktualne zasady dot. Covid-19.

 

Większość obostrzeń w Niemczech została zniesiona, m.in. od 27 lutego Polska nie należy do rejonu wysokiego ryzyka dla Niemiec. To oznacza, że nie obowiązuje już kwarantanna po wjeździe do Niemiec.

 

Zalecamy samodzielne śledzenie regulacji dotyczących życia codziennego (np. noszenie maseczek w miejscach publicznych, w trakcie zakupów, w transporcie miejskich), ponieważ są one wydawane regionalnie – zmiany pojawiają się w zależności od ilości zachorowań.

Zobacz nasze oferty pracy

Rząd niemiecki zniósł obowiązek wykonywania testów Covid-19 w miejscu pracy. Każdy pracodawca dla zachowania bezpieczeństwa swoich pracowników, ma możliwość wymagania testów.

Z aktualnymi obostrzeniami w poszczególnych landach możesz zapoznać się na stronie: https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/coronavirus/corona-bundeslaender-1745198

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami!

Zaaplikuj, znajdziemy Ci pracę

    Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Agencja Pracy Sp. z o. o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Agencja Pracy Sp. z o. o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
    Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.