Zanim wyjedziesz, 28 lutego 2022

Przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Niemiec w celach zarobkowych, warto zapoznać się z aktualnymi obostrzeniami dot. Covid-19.

 

Od niedzieli, 27 lutego Polska nie należy do rejonu wysokiego ryzyka dla Niemiec. To oznacza, że nie będzie obowiązywać Cię kwarantanna po wjeździe do Niemiec.

Zobacz nasze oferty pracy w Niemczech

Ważne!

W mocy pozostają jednak zasady 2G lub 3G*, które lokalnie nadal są przestrzegane. Warto śledzić obostrzenia w swoim landzie. Zapoznaj się z miejscowymi ograniczeniami na stronie:

https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/coronavirus/corona-bundeslaender-1745198

 

*Wariant 2G – wstęp tylko dla osób zaszczepionych lub z ujemnym wynikiem testu na Covid-19

Wariant 3G – wstęp tylko dla osób zaszczepionych, ozdrowieńców lub z ujemnym wynikiem testu na Covid-19

 

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami!

Zaaplikuj, znajdziemy Ci pracę

    Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną MONDI sp. z o.o. Moje dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
    Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 [1] Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Zostałem poinformowany, że w przypadku podania danych innych niż wynikających z zakresu art. 22 (1) Kodeksu pracy, dane przetwarzane są na podstawie zgody, którą mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MONDI sp. z o.o., przez okres najbliższych 10 lat. Udzieloną zgodę mogę wycofać w każdej chwili, poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na adres mailowy: info@mondi.pl lub osobiście w siedzibie Administratora.