Czym jest Mondi Wspiera Talenty?
Mondi Wspiera Talenty to Program wspierania przez naszą firmę rozwoju talentu dziecka w jednej z trzech kategorii: Sztuka, Nauka lub Sport.

Jest kierowany do dzieci, których umiejętności wyróżniają się na tle rówieśników, a bez zewnętrznego wsparcia ich rozwój będzie niemożliwy – na przykład ze względu na ograniczenia finansowe. Mamy nadzieję przyczynić się do otworzenia naszym podopiecznym nowych dróg i ułatwić start w dorosłość. Nasze motto to „Spełniać marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm”. Zawsze patrzymy wprzód, a ciągły rozwój jest jednym z naszych priorytetów. W ramach Programu „Mondi Wspiera Talenty” chcemy spełniać marzenia o rozwoju młodych ludzi, którzy kiedyś stanowić będą o naszej przyszłości.

Talentów poszukujemy cały rok, prowadząc nabór ciągły do Programu. Prowadzimy dwie edycje regularne – Wiosenną oraz Jesienną. W ich czasie wybieramy spośród zgłoszeń kolejnych podopiecznych.

Dlaczego to robimy?
  • Większość z nas pochodzi z małych miejscowości. Rozumiemy, że trudności na starcie bywają przytłaczające. Chcemy usunąć kłody spod nóg wyjątkowych młodych ludzi i dać im szansę na realizację potencjału.
  • Rozwój jest dla nas bardzo ważny. Sami wciąż się szkolimy i chcemy dać podobną sposobność innym.
  • Wiemy, że dzieci to nasza przyszłość. Chcemy o nią zadbać!
Co jest nagrodą w Programie?
Oferujemy wsparcie finansowe polegające na opłacie rachunków za program rozwijania talentu dziecka (np. opłata kursów, szkoleń, zakup urządzeń bądź materiałów umożliwiających rozwijanie talentu, biletów etc.).

Pomoc finansowa zostanie zrealizowana na podstawie Planu Rozwoju Talentu. Powstanie on przy współpracy naszej firmy z opiekunem dziecka oraz z nim samym. Opiekunowie wskażą konkretne działania i przedmioty, które wspomogą dziecko w rozwijaniu wyjątkowych umiejętności, a my będziemy pokrywać ich koszty.

Naszym podopiecznym dajemy także pomoc merytoryczną, doradzamy w trudnych wyborach, oferujemy wsparcie psychiczne. Staramy się pełnić rolę mentorską, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Dla laureatów programu otwieramy także drzwi naszej firmy – pokazujemy, jak wygląda nasza praca i codzienne wyzwania, a także zapraszamy do udziału w ważnych firmowych wydarzeniach, jak spotkania motywacyjne.

Dlaczego warto zgłosić dziecko?
  • Udział w programie jest bezpłatny
  • Pomoc, którą ma szansę otrzymać Twoje dziecko będzie dopasowana do jego potrzeb i szyta na miarę
  • Możemy wspomóc Ciebie, jako Opiekuna, w zapewnieniu dziecku przyszłości
  • Nasze wsparcie jest długofalowe – umowę podpisujemy na co najmniej rok
  • Rozwój talentu dziecka na wczesnym etapie pomoże mu w dorosłym życiu
Jakie warunki musi spełnić uczestnik?
Nie ma
ukończonych 18 lat
Ma talent w jednej z trzech kategorii: Sztuka, Nauka lub Sport i jest w stanie go pokazać (np. ma osiągnięcia w zawodach sportowych, potrafi dobrze grać na instrumencie, bierze udział i osiąga bardzo dobre wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych itp.).
Jak zgłosić dziecko do Mondi Wspiera Talenty?
Krok 1
Zapoznaj się z Regulaminem
Krok 2
Pobierz ze strony internetowej dokumenty (Formularz Zgłoszeniowy, Regulamin oraz Zgodę Wizerunkową)
Krok 3
Zgłoszenie należy wypełnić na komputerze, odpowiadając na zawarte w nim pytania, konkretnie i krótko.
Krok 4
Przeczytaj, zaakceptuj, wydrukuj i podpisz Zgłoszenie, Zgodę na Wykorzystanie Wizerunku oraz akceptację Regulaminu.
Krok 5
Zbierz dowody na talent dziecka - nagrania audio lub wideo, skany prac plastycznych, dowody wygranych konkursów. Jeśli jest to możliwe, poproś osobę trzecią (np. nauczyciela, korepetytora, trenera) o napisanie opinii na temat dziecka i jego talentu.
Krok 6
Zeskanuj wszystkie potrzebne i wypełnione dokumenty (formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami i zgodę na wykorzystanie wizerunku) oraz dowody talentu dziecka i wyślij zgłoszenie. W przypadku dowodów fizycznych (np. statuetki lub inne nagrody), wykonaj zdjęcie. Dowód może stanowić także nagranie występu.
Poznaj laureatów poprzednich edycji Programu
Jakub Siemiński

Pasją 16-letniego Kuby są zapasy! To nie tylko jego ulubionym sport, ale także sposób na pracę nad sobą.

Kuba trenuje już blisko 4 lata, sumiennie uczestnicząc w intensywnych treningach. W tym roku został powołany do Kadry Polski! Występuje w grupie kadetów w kategorii wagowej do 110 kg. Bierze udział w wielu obozach oraz zawodach, osiągając liczne sukcesy.

Zuzanna Misiorna

Zuzia ma dopiero 15 lat, a już od 8 wytrwale trenuje Taekwondo.

Chociaż lista jej osiągnięć jest naprawdę długa, warto zaznaczyć, że zdobyła 3 pasy w ciągu jednego roku oraz została powołana do Kadry Narodowej Polski. Zuzia z treningu na trening robi błyskawiczne postępy.

Bartosz Siejak

Bartosz rozwija swój talent od 5 lat. Początkowo skupiał się na rysunku oraz kolażu, jednak aktualnie doskonali się w obszarze grafiki komputerowej.

Każdą wolną chwilę poświęca na ćwiczenie swoich umiejętności oraz nowych technik, a także szukanie inspiracji i ciekawych rozwiązań.

Filip Tomczak

Filip to niezwykle zdolny, 17-letni reżyser i scenarzysta z Poznania.

Jego pasja to produkcja filmowa na etapie pisania scenariusza i reżyserii, rozwijana poprzez wielokrotne organizowanie planu filmowego. Filip może pochwalić się też licznymi sukcesami w konkursach artystycznych.

Nadia Schmidt

Nadia ma 11 lat i pochodzi z Koninka.
Jej talent możecie zobaczyć już na zdjęciu – trenuje z dużymi sukcesami gimnastykę artystyczną. Wśród jej osiagnięć znajduje się między innymi I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Zimowym Warszawa 2018 czy III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Carramba Cup Katowice 2018 oraz II I III miejsce w finałach.
Jej rozwój gorąco wspierają rodzice – mama nawet nauczyła się szyć i jest twórczynią pięknych strojów turniejowych Nadii! Z dumą dołączamy do nich w tym wsparciu i podziwiamy zaangażowanie.

Gabriela Klimek

Ma 13 lat i mieszka w Poznaniu. Jej talent to siatkówka.
Trenuje od 7 roku życia, zaczynając jako jedna z najmłodszych adeptek w klubie. Jest zrzeszona w SKF KS Poznań oraz w Wielkopolskim Związku Piłki Siatkowej. Jej największym marzeniem jest zakwalifikowanie się do reprezentacji piłki siatkowej kobiet. Mamy ogromną nadzieję, że ułatwimy jej dotarcie do celu. Potencjał ma bardzo duży! Rozgrywa turnieje w ramach kadetek, młodziczek, juniorek i III ligi WZPS i jest bardzo silnym filarem swoich drużyn! Trenuje regularnie i z zaangażowaniem, nie zapominając o nauce szkolnej – na tym polu również ma sporo sukcesów.
Trener określił Gabrysię jako jedną z najlepszych zawodniczek w województwie Wielkopolskim w swoim roczniku. Mamy przeczucie, że już wkrótce zobaczymy Gabrielę na bardzo znanych parkietach i trzymamy za nią kciuki!

Wiktor Nowacki

Wiktor ma 17 lat i jest uczniem Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu. Jest utalentowanym robotykiem, laureatem wielu konkursów oraz olimpiad. Jego pasja oraz zaangażowanie przynoszą niezwykłe efekty – nie tylko programuje roboty, ale też tworzy ich części z pomocą drukarki 3D.

Kompletne zgłoszenie przyślij na adres
Pamiętaj, że zgłoszenia niezawierające wszystkich niezbędnych elementów nie zostaną uwzględnione.
Kontakt